PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA
im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

FILIA W WADOWICACH

 

Logo Województwa Małopolskiego

Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, piątek: 10.00-17.00

wtorek, czwartek: 8.00-15.00

„Bibliotekarz w poszukiwaniu inspiracji – przydatne strony, blogi, projekty, książki…” - relacja ze spotkania dla nauczycieli bibliotekarzy

Jedenastego maja 2023 r. odbyło się w Bibliotece ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie w ramach Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy pt. „Bibliotekarz w poszukiwaniu inspiracji – przydatne strony, blogi, projekty, książki…”.

Rozmawialiśmy o ciekawych stronach internetowych i materiałach edukacyjnych dostępnych w sieci, z których bibliotekarze mogą czerpać inspiracje i pomysły na co dzień.

Podsumowaliśmy także działanie sieci w roku szkolnym 2022/2023 – omówiliśmy minione warsztaty i podejmowane w bibliotekach szkolnych inicjatywy, planując jednocześnie tematykę spotkań na przyszły rok szkolny.

Kilka bibliotek z powiatu wadowickiego uzyskało dofinansowanie na zakup książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa – w związku z tym, nie zabrakło także wzajemnych rekomendacji książek dla dzieci i młodzieży.

Wszystkim Nauczycielom bibliotekarzom dziękujemy za aktywny udział w spotkaniach i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym!

 

Nauczyciele bibliotekarze podczas spotkania.
Prowadzący spotkanie przedstawia prezentację na tablicy interaktywnej.

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.